GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 • Tüm Kategoriler

   VENÜS NATURAL SAÇ FIRÇASI 1122

   Fiyat:
   31,11 TL + KDV
   KDV Dahil:
   36,71 TL
   Havale / EFT:
   35,98 TL
   Natural serisi  Klasik fön ve şekil verme fırçalarının yer aldığı bir serimizdir.Natural serisi saç fırçalarımızda model sayımız toplam 44 dür ve dört gruba ayrılmaktadır;

   Fön Fırçaları:Bu fırçalarımız değişik çaplardaki ağaç sapları ve çeşitli (yumuşak,orta ve sert) sertlikteki kıllardan üretilmiş fırçalardır.Fırça gövdesinde, yurtdışında firmamız için özel olarak kimyasal bir solüsyonla yüksek fön ısısına dayanıklı hale getirilmiş Polyamid Nylon 6,6 kıllar kullanılarak imal edilmiştir.

   Topuz Fırçaları:Topuz fırçalarımız ince ve normal olmak üzere 2 gruptan oluşur.Her ikisi de topuz yapımında kullanılır.İnce topuz fırçası saplarının özelliğinden dolayı saç ayırımında da kullanılabilir.İnce topuz fırçalarından 1117 kodlu ürün mix kıldan üretilmiştir.Diğer topuz fırçalarımız ısıya dayanıklı Polyamid Nylon 6.6 dan üretilmiştir.1118 kodlu ürün kılının özelliğinden dolayı topuz dışında fırça temizliğinde de kullanılabilir.

   Sarma Fırçaları:Sarma fırçalarımız aynı zamanda saç ayırmada da kullanılabilmesi için sapları özel olarak dizayn edilmiştir.Bu tarz fırçalardaki en büyük sorun fön yada sarma esnasında saçın fırçaya dolaşmasıdır ki bu durum kuaförler için ciddi bir sorun teşkil eder.Kullanım esnasında bu tür sorunlar yaşanmaması ve  saçın fırçaya dolanmaması için venusline sarma fırçalarının uç kısmı özel olarak üretilmiştir.Bu Fırçalarımız kendi içinde 3 gruba ayrılır.
   a-)Orta sertlikte olan sarma fırçalar:Mix kıldan  üretilmiştir.Kısa saç ve kakül fönünde tercih edilir.Küçük-orta ve büyük olmak üzere üç boydadır.
   b-)Tamamen doğal kıldan üretilmiş sarma fırçalar: Küçük-orta   ve büyük olmak üzere üç boydadır.Özellikle gelin saçı yapımında kullanılır.Sadece sarmada kullanılır,Fön çekiminde kullanılmaz.
   c-)Sert Sarma Fırçaları:Sarma fırçaları içerisindeki en sert fırçalardır.Mix kıldan üretilmiştir.Fakat diğer mix kıllardan farkı kullanılan doğal kıl siyah renklidir.Daha ziyade erkek kuaförleri tarafından tercih edilir.

   Erkek grubu tarama ve fön fırçaları:Bu grup fırçalarımız hem tarama hem de fönde kullanılır Tek kıldan üretilenler ve İki kıldan üretilenler olmak üzere kendi içinde 2 ye ayrılır.Her iki grupta da ağaç çaplarına göre farklı ebat ve renklerde fırçalarımız mevcuttur.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu0875
   MarkaVENUSLINE
   Stok DurumuVar
   Anasayfa | İletişim | KV


    
   Kuaför Plaza Türkiye'nin En Büyük - Başkent Ankara'nın Tek Online Alışveriş Merkezi © Copyright 2005 - 2022 Her hakkı saklıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.